NASZE REFERENCJE

 

 

 

SKLEP ZAMKNIĘTY NIE REALIZUJE ŻADNYCH ZAMÓWIEŃ !!!!!!

SZAFKA RTV 222N

Stoliki RTV
1090
PLN
SZAFKA RTV 222N
SZAFKA RTV 222N
Cena: 1 090,00 zł
Cena netto: 886,18 zł
szt.

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)


OPIS PRODUKTU:

Szafka rtv wykonana na WYSOKI POŁYSK - HIGH GLOSS, w której zewnętrzna powierzchnia podstawy oraz widocznych boków wykończone są wysokopołyskową czarną folią akrylową czołowego światowego producenta firmy SENOPLAST. Całkowicie nowym rozwiązaniem w tym modelu są umieszczone z boków szafki podświetlane diodami LED ozdobne białe profile. W kpl znajduje się regulowane w pionie zawiesie do zamocowania ekranu Plazmowego, LCD lub LED, którego rozstaw otworów do mocowania nie jest większy niż w poziomie 500mm i w pionie 450mm. Poniżej TV znajdują się dwie lakierowane na kolor lazurowy szklane półki o wymiarach: górna szer. - 480mm, głębokość - 360mm; dolna szer. - 480mm, głębokość - 380mm; wysokość przestrzeni pomiędzy półkami wynosi 170mm, max obciążenie półki 8kg/szt. Dodatkowo cięższy sprzęt audio-video można postawić bezpośrednio na podstawie szafki, a jego max wymiary nie mogą przekroczyć szer. - 480mm, głębokość - 420mm, wys. - 205mm. Podstawa szafki wykonana jest z wysokopołyskowej płyty o łącznej gr. 55mm i w środku przedzielona jest elementem ozdobnym w kolorze srebrnym. Korpus stanowi połączenie wysokopołyskowej płyty MDF i laminowanej płyty wiórowej. W tylnej ściance znajdują się przepusty kablowe umożliwiające przeprowadzenie przewodów pomiędzy podłączonym sprzętem audio-video oraz ich schowanie z tyłu szafki.

NOWOŚĆ - w standardowym wyposażeniu szafki znajdują się diody LED które podświetlają zamontowane w niej szklane półki oraz boczne ozdobne profile.

SZAFKA OBROTOWA

Szafka wykonana jest z płyty dwustronnie melaminowanej, płyty MDF wykończonej folią wysokopołyskową, krawędzie oklejone są obrzeżami wysokopołyskowymi oraz ABS o gr. od 0,7 do 2mm, półki lakierowane ze szkła bezpiecznego (hartowanego) oraz profili aluminiowych anodowanych.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA SZAFKI W KOLORZE BIAŁYM

 

WYMIARY

• szerokość - 920mm
• wysokość - 1253mm
• głębokość - 595mm

http://www.nowoczesne-meble.pl/userdata/gfx/5d4173f6004868c4adf26f64b3c80914.jpg


Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

ZADAJ PYTANIE

ZADAJ PYTANIE O PRODUKT LUB

W SPRAWIE ZAMÓWIENIA.

(KLIKNIJ)

i-Raty zakupy na raty przez internet
خرید کریو دانلود فیلم

ZWROTY TOWARU

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności


Sklep internetowy Shoper.pl