NASZE REFERENCJE

 

 

 

Płatności

Akceptujemy trzy formy zapłaty za złożone zamówienie:
Płatności przelewem

Zapłaty dokonujecie Państwo przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymacie od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Państwa po opłaceniu zamówienia.

Płatności kartą kredytową poprzez serwis PAYU

Serwis PAYU umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Państwa po jego opłaceniu.Płatność w systemach ratalnych SANTANDER ,SYGMA, PAYU

Przy składaniu zamówienia należy wybrać opcję płatności w systemie ratalnym,następnym krokiem jest wypełnienie formularza z danymi oraz wybranie odpowiednio wysokiej raty.Na następny dzień sklep nieodpłatnie wysyła do Państwa umowę kurierem w każde miejsce w Polsce w celu jej podpisania i od tego momentu może zacząć realizację zamówienia.
Więcej informacji w zakładce ZAKUPY NA RATY

Płatność za pobraniem

Przy składaniu zamówienia należy wybrać POBRANIE,przy meblach robionych na zamówienie wymagany jest zadatek w wysokości 30% wartości zamówienie.Pozostała płatność musi zostać dokonana gotówką w momencie odbioru towaru w przypadku braku płatności towar nie zostanie wydany przez kierowcę dostarczającego.

ZADAJ PYTANIE

ZADAJ PYTANIE O PRODUKT LUB

W SPRAWIE ZAMÓWIENIA.

(KLIKNIJ)

i-Raty zakupy na raty przez internet

 

SALON SPRZEDAŻY

Serdecznie zapraszamy również do

SALONU FIRMOWEGO MEBLIX

ul. Fabryczna 2

56-400 Oleśnica

CZYNNE

PN-PT 10-16

 

خرید کریو دانلود فیلم

ZWROTY TOWARU

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności


Sklep internetowy Shoper.pl