NASZE REFERENCJE

 

 

 

O nas


Od 2004 roku jesteśmy jednym z czołowych producentów, dystrybutorów mebli w kraju. W tym czasie zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń, które wpłynęły na rozwój naszej firmy. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów przy zachowaniu możliwe najatrakcyjniejszych cen. W związku z ciągłym rozwojem na wielu płaszczyznach handlowych nasza firma w roku 2008 otworzyła sklep internetowy meblix24.pl . Portal skierowany jest do Klientów, którzy szukają kompleksowej oferty mebli. Realizacja zamówień odbywa się na terenie całej Polski.
Nasza oferta jest idealną propozycją dla osób szukających niepowtarzalnych, designerskich produktów, które my za pomocą naszych projektantów wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Państwa. Wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalne, posiadają pełną gwarancję producenta, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W tym miejscu chcieliśmy Państwa poinformować, że nie jesteśmy tylko firmą, która działa w przestrzeni wirtualnej. Posiadamy również salony stacjonarne, których liczba będzie sukcesywnie rosła. Przestrzegamy przed zakupami w firmach, które nie posiadają żadnej ekspozycji, często po paru miesiącach znikają bez wieści z wpłaconymi przez Klientów zadatkami. Dzięki dużej flocie firmowych samochodów jesteśmy w stanie dostarczyć nawet największe zamówienie w najdalszy region kraju, przy zachowaniu możliwe najniższej ceny. Wszystkie towary w czasie dostawy są w pełni ubezpieczone.
Chcielibyśmy, aby sklep meblix24.pl nieustannie był najczęściej odwiedzanym sklepem w sieci. W tym celu dołożymy wszelkich starań do zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów oraz odpowiedniego poziomu obsługi Klienta. Zachęcamy Państwa do przesyłania opinii na temat działalności naszego sklepu, postaramy się wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski, poprawiając tym samym jakość świadczonych usług. Jako sprzedający zawsze dążymy do pełnego usatysfakcjonowania Klienta, jesteśmy bardzo „ elastyczni” i gwarantujemy każdą transakcję doprowadzić do pozytywnego zakończenia.

SALON FIRMOWY MEBLIX

Ul FABRYCZNA 2

56-400 OLEŚNICA

UWAGA DO 25.07.2019 EKSPOZYCJA NIECZYNNA Z POWODU REMONTU

DANE FIRMY: Pet-bud Piotr Rataj

56-400 Oleśnica

ul Kościelna 13 lokal 5

NIP 911-176-25-80

REGON 933028275

tel 071 725 31 34

tel 605 600 295

e-mail: biuro@nowoczesne-meble.pl

NR KONTA NA KTÓRY NALEŻY DOKONYWAĆ WPŁAT:

PKO BP NR 25 1020 5297 0000 1402 0056 0565


O programie "RZETELNA FIRMA"

Z przyjemnością informujemy iż nasza firma otrzymała certyfikat Rzetelna Firma. Pragniemy tym samym podkreślić swoją wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Rzetelna Firma to program Krajowego Rejestru Długów, którego ideą jest promowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które do niego należą. Certyfikat Rzetelności jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma - korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.

Krajowy Rejestr Długów (KRD) - jest to pierwsze i największe w Polsce biuro informacji gospodarczej działające na podstawie ustawy "O udostępnianiu informacji gospodarczych" z 14 lutego 2003 r., Dz. U. nr 50 poz. 424.

RZETELNA Firma to nie tylko certyfikat, to sposób prowadzenia firmy, poniżej znajdziesz więcej informacji dlaczego warto współpracować z firmami rzetelnie rozliczającymi się z dostawcami, pracownikami i odbiorcami.Rzetelne Firmy to firmy, które świadomie i wzorowo partycypują w rynku.

Intencją programu jest podnoszenie standardów moralnych prowadzenia biznesu w Polsce, co stanowić ma podstawy budowy silnych firm, będących filarami polskiej gospodarki. Z badań wynika, że Polacy zawsze chętniej wybierają firmy charakteryzujące się rzetelnością – 71 % wybiera właśnie takie firmy*.

*Badanie przeprowadzone na reprezentatywnej grupie Polaków przez Millward Brown SMG/KRC w grudniu 2008 r.

Rzetelność przekłada się na Twoje bezpieczeństwo:

 • Jeśli Twój kontrahent nie odprowadził podatku VAT, to Ty kupując produkt od nieuczciwego kontrahenta nie możesz odliczyć sobie podatku VAT.
 • Jeśli nierzetelna firma celowo nie reguluje swoich należności wobec swoich pracowników lub dostawców, to wyobraź sobie że pracujesz tam lub dostarczyłeś (dostarczyłaś) nieuczciwej firmie towar.
 • Jeśli nieuczciwa firma podważa reputację i osiągnięcia firmy konkurencyjnej, po to by zdobyć Twoje zamówienie, pomyśl sobie, że jest ktoś kto mówi takie informacje o Tobie i Twojej firmie.
 • Jeśli nieuczciwa firma chce zdobyć tylko Twoje pieniądze, ale nie chce prawidłowo wywiązać się z umowy, np dostarczając niepełnowartościowy produkt, nie wywiązując się z zobowiązań gwarancyjnych itp., to w jaki sposób można pracować z takimi produktami.

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie produktów o mniejszej lub większej wartości sprawdź rzetelność kontrahenta.

Poniżej znajdziesz wyciąg (wycinek) z kodeksu Rzetelnych Firm (dostępny w oryginale w KRD na stronie rzetelnafirma.pl)

Rozdział I - Postanowienia ogólne

 1. Uczestnicy programu Rzetelna Firma zobowiązują się do realizacji celów znajdujących swoje odzwierciedlenie w następujących wartościach:

  • Praworządność - przestrzeganie przepisów prawa, zasad współżycia społecznego i dobrych obyczajów w biznesie.
  • Rzetelność – wywiązywanie się z postanowień zawartych w kontraktach.
  • Transparentność – prowadzenie działalności w sposób przejrzysty i jasny dla innych uczestników obrotu gospodarczego.
  • Odpowiedzialność – budowanie ogólnopolskiego systemu wymiany informacji gospodarczych poprzez weryfikowanie wiarygodności finansowej potencjalnych klientów, dopisywanie niespłaconych zobowiązań do bazy danych Krajowego Rejestru Długów oraz przekazywanie pozytywnych informacji o wywiązywaniu się z zobowiązań przez rzetelnych klientów.
 2. 2. Uczestnicy programu Rzetelna Firma w ramach realizacji jego celów zobowiązują się do przestrzegania norm etycznych określonych w „5 przykazaniach Rzetelnej Firmy” i postanowieniach szczególnych Kodeksu.

  5 przykazań Rzetelnej Firmy

  1. Miej cel poza zyskiem
  2. Dbaj o swoich pracowników
  3. Zaangażuj się społecznie
  4. Myśl o środowisku zanim je zniszczysz
  5. Szanuj siłę konsumentów

Rozdział II - Stosunki z klientami, dostawcami i odbiorcami

 1. Uczestnicy programu, mając na względzie idee odpowiedzialności biznesu zwłaszcza w kontraktach z udziałem konsumentów, zobowiązują się zapewnić konsumentom dostęp do jak najszerszej informacji na temat oferowanych produktów i usług, formułować umowy w sposób przejrzysty i zrozumiały dla konsumenta, z uwzględnieniem słusznych praw konsumenckich oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami współżycia społecznego.

Rozdział III - Relacje z konkurencją

 1. Uczestnicy programu zobowiązują się do uczciwej konkurencji.
 2. Uczestnicy programu stosują zasadę, iż niezgodnym z zasadami odpowiedzialnego biznesu jest pozyskiwanie informacji o konkurencji i jej produktach w sposób nielegalny i niezgodny z prawem.

Rozdział IV -Relacje z pracownikami

 1. Uczestnicy programu zobowiązują się ciągłego podnoszenia świadomości swoich pracowników, kształtowania ich postaw wobec kontrahentów i konkurencji, budowania świadomości idei i zasad odpowiedzialnego biznesu.

Rozdział V -Relacje z otoczeniem i społecznością

 1. Dobro społeczne, w tym ochrona środowiska, jest dobrem nadrzędnym w działaniach firmy. Dlatego przedsiębiorca dołoży wszelkich starań, aby zadbać o środowisko, planując własną działalność gospodarczą.

Rozdział VI -Wdrożenie Kodeksu Etyki

Uczestnicy programu są odpowiedzialni za wdrożenie Kodeksu Etyki w swojej firmie. W szczególności poinformują pracowników poszczególnych działów o wartościach i zasadach etycznych obowiązujących uczestników programu.

Certyfikat Rzetelności jest dokumentem potwierdzającym, że jego posiadacz sumiennie reguluje swoje zobowiązania i stanowi dlań rekomendację udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność przedsiębiorców i konsumentów. Zachęcamy rzetelnych, uczciwych przedsiębiorców, by wykorzystali te swoje cechy do budowy pozytywnego wizerunku firmy. Uczciwość warta jest tego, aby się nią chwalić.

ZADAJ PYTANIE

ZADAJ PYTANIE O PRODUKT LUB

W SPRAWIE ZAMÓWIENIA.

(KLIKNIJ)

i-Raty zakupy na raty przez internet

 

SALON SPRZEDAŻY

Serdecznie zapraszamy również do

SALONU FIRMOWEGO MEBLIX

ul. Fabryczna 2

56-400 Oleśnica

CZYNNE

PN-PT 10-16

 

خرید کریو دانلود فیلم

ZWROTY TOWARU

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności


Sklep internetowy Shoper.pl